Home / Sport / Kjo është përgjigjja që Mou i ka dhënë Thohirit për të drejtuar Interin

Kjo është përgjigjja që Mou i ka dhënë Thohirit për të drejtuar Interin

Jose Mourinho ishte në shkallët e stadiumit në San Siro për ndeshjen mes Interit dhe Sampdorias.

Me këtë rast trajneri portugez tha se kjo ishte vetëm një vizitë, por nuk e përjashtoi mundësin që në të ardhmen të rimarrë drejtimin e Nerazzurëve.

Sipas Sunday Express, presidenti i Interit, Erick Thohir, e ka kontaktuar para disa javësh Mourinhon dhe i ka ofruar të marrë drejtimin e Interit, por portugezi e kishte refuzuar me arsyetimin se dëshiron të qëndrojnë në Ligën Premier.

Me shumë mundësi Special One do të jetë trajner i ardhshëm i Manchester Unitedit.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *