Home / Kryesoret / Kosovari kapet me veturë të falsifikuar

Kosovari kapet me veturë të falsifikuar

Dje rreth orës 14.00 në Stacionin Policorë në Jazhincë, në dalje nga Maqedonia, gjatë kontrollit të pasaportës së D.E 30 vjeçarë nga Prizreni i cili ka qenë duke drejtuar veturën Golf, me targa të Kosovës, është konstatuar se në veturë në pjesën ku ndodhet numri VIN, ka dëmtime të gjashtë numrave.Pas dyshimeve se vetura mund të jetë e falsifikuar D.E është mbajtur ndërsa vetura është marrë dhe dorëzuar në Stacionin Policorë në Tetovë për procedurë të mëtejshme.

Gjithashtu lexo

Almira e vogel ka nevoj per ndhim nëna e Almirës ju lutet të gjithëve

Sapo na erdhi ky mesazh në redaksin e mesazheve të Televizionit Koha. Nje nënë kërkon …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *