Home / Kryesoret / Labi sot në Tetovë, do vi te nanëlokja

Labi sot në Tetovë, do vi te nanëlokja

Labinot Tahiri nuk po ndalet me misionet e tij humane edhe pas konfirmimit se do ti futet politikës. Këngëtari nga Ferizaji sapo është nisur në Tetovë për të ndihmuar siç e quan ai, nanëlokes.

“Tani po nisem për të shkuar te Nanëlokja, në Tetovë që ta vizitoj!
Ndoshta jetën nuk mund të i’a ndryshojmë por do të bëj apel për vllezërit dhe motrat atje që ti ndihmojnë…! Dhe nëse aty ka femijë të pakten ti shofin mundësit për të i’a ndërtuar ndonjë shtëpi ose ndonje zgjedhje tjetër.
Atje po shkoj, gjithmonë duke u bazur në mirnjohjen time që kur ishte lufta e fundit në Kosovë, Radusha e Tetova i strehuan familjen time për të ju dalë në ndihmë!
Pra, jo vetëm unë por të gjithë duhet të mendojmë për të kaluaren e hidhur, dhe të kujtojmë se kush na ndihmoi, e ti ndihmoj sot” shkruan Labi në Facebook.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *