Home / Sport / Lajm i keq për Schumacherin

Lajm i keq për Schumacherin

Sabine Kehm, menaxherja e Michael Schumacherit, ka konfirmuar se ish kampioni i Formula 1 nuk është mirë

Michael Schumacherit nuk është mirë. Këtë e ka konfirmuar menaxherja e gjermanit, Sabine Kehm. Kjo e fundit ka mohuar lajmin se legjenda e Formulës 1 ngadalë është duke u përmirësuar.

“Njoftimet e tilla janë të pavërteta dhe ofrojnë shpresë të rreme”, deklaroi Kehm për News4.

Schumacher vazhdon të jetë në gjendje të rëndë, pas aksidentit që pati në alpet e Francës derisa po skijonte.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *