Home / Kryesoret / Lajm i keq për vozitësit, shtrenjtohet benzina dhe dizeli

Lajm i keq për vozitësit, shtrenjtohet benzina dhe dizeli

Benzina shtrenjtohet për gjysmë denari, kurse dizeli për dy denarë vendosi sot Komisioni rregullator për energjetikë. Nga mesnata, një litër EUROSUPER BS 95 në Maqedoni do të kushtojë 58 denarë, kurse EUROSUPER BS 98, 60 denarë. Nga mesnata dizeli do të kushtojë 41 denar një litër, njoftoi komisioni rregullator.

Gjithashtu lexo

Kallëzim penal deri te PSP nga Mehmeti, Llatas dhe Talevska kundër biznesmenit Palevski

Ashtu siç u informua dje nga Telegrafi, biznesmeni Ljupço Palevski është marrë në pyetje informative …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *