Home / Kryesoret / Lëvizja BESA sot takim me LSDM-në

Lëvizja BESA sot takim me LSDM-në

Në frymë të takimeve me partitë opozitare në lidhje me zhvillimet aktuale politike, sot Lëvizja BESA do të realizojë një takim me partinë LSDM. Në takim do të jenë të pranishëm kryetari i Lëvizjes, Bilall Kasami dhe kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev.
Takimi do të zhvillohet në restorantin “Tivoli” në Shkup në orën 13.00.
Pas takimit, mediat mund të marrin deklarata nga pjesëmarrësit në takim.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *