Home / Showbiz / Lori me dy projekte të reja

Lori me dy projekte të reja

Këngëtarja e njohur Loreta Kaçka së shpejti do të vijë me dy projekte të reja muzikore.

Në një prononcim për Telegrafin Lori tha së është në përgatitje të dy projekteve njëkohësisht. Njëra këngë është me tekst të Fatmir Mujës dhe po punohet nga Virusi, ndërsa kënga tjetër në studion e Genc Prelvukajt.

Duke mos dashur të japë shumë detaje rreth këngëve, këngëtarja zbuloi se që të dyja do të publikohen me videoklipe.

Veç angazhimeve në studio Lori momentalisht është ndër këngëtaret më të kërkuara në koncerte dhe mbrëmje muzikore brenda dhe jasht vendit./Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *