Home / Sport / Mahrez në radarin e Realit dhe Barcelonës

Mahrez në radarin e Realit dhe Barcelonës

Real Madrid janë duke vëzhguar për së afërmi formën e Riyad Mahrezit në Leicester City.

El Mundo Deportivo raporton se edhe Barcelona po mendon ta transferojë mesfushorin me tipare sulmuese të Leicesterit.

Trajneri i Los Blancos, Zinedine Zidane po i pëlqen paraqitjet e 25-vjeçarit, ku deri më tani ka shënuar 15 gola në 27 ndeshje për Leicesterin këtë sezon.

Mahrez, tani për tani, ka deklaruar se është i lumtur me statusin në King Power.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *