Home / Showbiz / Marina është shtatzënë?! (Foto)

Marina është shtatzënë?! (Foto)

Prezantuesja e famshme shqiptare, Marina Vjollca është e njohur për bukurinë dhe sharminë e saj.

Ajo është duke qëndruar në Emiratet e Bashkuara Arabe, më saktësisht në Dubai ku është duke shijuar në maksimum pushimin e saj.

Në njërën nga fotot që Marina ka postuar në llogarinë personale në Instagram, ajo ka ngjallur dyshime të mëdha nëse është shtatzënë apo jo.

Madje për këtë gjë bukuroshja seksi është pyetur edhe nga fansat.
marina

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *