Home / Showbiz / Marina fotografohet me një sheik (Foto)

Marina fotografohet me një sheik (Foto)

Marina Vjollca po ndanë çdo moment të pushimeve në Dubai me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Në foton që Marina ka postuar në profilin e saj Instagram, ku shfaqet e mbuluar, mbrapa saj ka dalë edhe një sheik, i cili duket se ka qënë i pavëmendshëm për këtë pozë.

Geti dhe Marina vazhdimisht janë duke vizituar vende ekzotike, që duket se tamam ata janë duke i kaluar muajin e mjaltit.

marina-vjollca1_1456480634-5706420

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *