Home / Showbiz / Martohet “Mehmeti” i serialit “Gumus” (Foto)

Martohet “Mehmeti” i serialit “Gumus” (Foto)

Kivanc Tatlitug më nuk është beqar.

Aktori më i kërkuar i momentit në shtetin turk, i njohur më mirë nga seriali “Gumus”, me rolin e Mehmetit, ka kurorëzuar lidhjen e tij disavjeçare me aktoren Basak Dizer.

Për t’iu ikur vëmendjes së medieve, dyshja është martuar në qytetin e dashurisë së Parisit, transmeton Telegrafi.

Ata kishin ftuar më shumë se 300 të ftuar, ku nuk mund të mungonin edhe aktor, sportistë dhe politikanë turk.

Kujtojmë se fituesi i garës “bes Model of the World 2002”, Tatlitug dhe Basak kishin filluar romancën gjatë vitit 2008, përkatësisht në kohën e xhirimeve të serialit, “Aşk-ı Memnu’da”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *