Home / Showbiz / Me cilën prezantuese lajmesh është i martuar Mensuri i “Stupcave”? (Foto)

Me cilën prezantuese lajmesh është i martuar Mensuri i “Stupcave”? (Foto)

Mensur Safqiu i njohur për rolet e tij në skeçet e “Stupcave”, është një nga aktorët më të pëlqyer shqiptarë.
Mensuri ju ka bashkangjitur grupit humoristik “Stupcat” disa vite më parë, ndërsa tani janë treshja më e pëlqyer e publikut shqiptar kur bëhet fjalë për humor.
Por ndoshta nuk e kendi ditur se Mensuri është i martuar me prezentuesen e lajmeve në Klan Kosova, shkruan Magazina.al
Mensuri dhe Mjellma ka kohë që dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë dhe tani janë edhe prindër.

www.zhurnal.mkmensur

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *