Home / Lajme / Maqedoni / Miss Kosova 2006 , prapë me kurorën e më të bukurës së vendit (Foto)

Miss Kosova 2006 , prapë me kurorën e më të bukurës së vendit (Foto)

Bukuroshja nga Drenasi në vitin 2006 ishte ajo e cila u zgjedh si më e bukura e vendit, Besa Gashi tashmë ka bërë 10 vite prej nga edhe ju vendos kurora e më të bukures në kokën e saj, transmeton Gazeta Blic.

Besa mbrëmë me shumë dashuri vendosi kuroren mbi kokë dhe e kujtoj kohën kur ajo kurorë e bukur ishte vendosur mbi kokën e saj, dhe Besa për një vit të tërë mbajti epitetin e më të bukurës në Kosovë.

“Mbas 10 vitedh e provova prap qysh po me rrin ” , ishin fjalët e Besës të bashkangjitura me foton e saj të cilen e ka publikuar në rrjetin social Instagram.

besa1_1456313474-3289049

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *