Home / Sport / Modelja bullgare, e dashura më e re e Cristiano Ronaldos

Modelja bullgare, e dashura më e re e Cristiano Ronaldos

Cristiano Ronaldo mesa duket ka krijuar një lidhje të re me një supermodele.

Të paktën kështu raportojnë mediat bullgare, të cilat thotë se ylli i futbollit është dashuruar me modelen Nikoleta Lozanova.

Mendohet se ai është tërhequr ndaj modeles, pasi ka parë fotot në Instagramin e saj.

Ajo ka marrë më pas një mesazh nga ylli i futbollit, i cili ka shfaqur interes për të .

Nikoleta në vitin 2006 ishte ylli i revistës Playboy në Bullgari.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *