Home / Sport / ‘Mund të kualifikohemi’

‘Mund të kualifikohemi’

Paul Pogba beson se ata mund ta mposhtin Bayern Munichun.

Mesfushori i Juventusit, Paul Pogba ka thënë se skuadra e tij mund të luaj futboll që mund ta mposht Bayern Munichun.

Juventus barazoi 2:2 në ndeshjen e parë kundër Bayern Munichut dhe tashmë për të kaluar tutje u duhet një barazim me më shumë se tre gola ose fitore në Allianz Arena.

“E rëndësishme është që në ndeshjen tjetër të mos pranojmë gol dhe të luajmë sikurse në pjesën e dytë. Pastaj do të shohim se çfarë do të ndodhë. Ne besojmë se mund t’ia dalim. Ne duhet të luajmë lojën tonë për të arritur atë”, tha Pogba për beIN Sport.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *