Home / Kryesoret / Pesë pjesëtarë të policisë dëshmojnë për rastin e Kumanovës

Pesë pjesëtarë të policisë dëshmojnë për rastin e Kumanovës

Në seancën e sotme për rastin e Kumanovës do të dëshmojnë pesë pjesëtarë të policisë, të cilët kanë qenë në ditën e përleshjeve më 9 dhe 10 maj në Kumanovë.

Seanca vazhdon në sallën e madhe të Gjykatës Supreme në Shkup, me praninë e forcave të mëdha policore. Nuk dihet se këta pjesëtarë do të jetë dëshmitarë të mbrojtur apo hapur gjatë seancës do të japin deklaratat e tyre.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *