Home / Lajme / Kronika e zezë / Plaçkitet kazinoja “SENATOR” në Gostivar

Plaçkitet kazinoja “SENATOR” në Gostivar

Mëngjesin e ditës së sotme, në rrugën JNA në Gostivar, në Kazinon Senator, person i panjohur me maskë dhe me armë ka kryer plaçkitje ndaj të punësuarës duke e kërcënuar dhe i ka marrë rreth 50 mijë denarë, me çrast është lërguar në drejtim të panjohur. Nga sektori MPB-ë njoftuan se punohet në zbardhjen e plotë të këtij rasti, transmeton Televizioni Koha.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *