Home / Lajme / Maqedoni / Prej sot disa lloje të cigareve më shtrenjta për 3 deri 5 denarë

Prej sot disa lloje të cigareve më shtrenjta për 3 deri 5 denarë

Prej sot në Maqedoni një pjesë e cigareve do të shtrenjtohen për 3 deri 5 denarë për pako. Bëhet fjalë për një numër të brendeve, që prodhohen nga Kombinati i duhanit në Prilep.

Ndër to është Marlboro që shtrenjtohet për 5 denarë apo 95 denarë për pako, Brand, Evropa, San dhe lloje të tjera. Rritje të çmimit do të ketë edhe një korrik.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *