Home / Kryesoret / Qëllohet me plumb në kokë biznesmeni Leonard Ndoka

Qëllohet me plumb në kokë biznesmeni Leonard Ndoka

Leonard Ndoka, një biznesmen 46-vjeçar, është qëlluar me plumb në kokë në Lezhë.

Ai ka qenë duke udhëtuar me automjetin e tij BMW X5, kur është qëlluar nga një tjetër automjet.

46-vjeçari aktualisht ndodhet në spital, në gjendje të rëndë.

Ndoka është biznesmen i lëndëve drusore.

Për momentin nuk dihen rrethanat dhe autorët e krimit.

Raportohet se të shtunën ai ka pasur një konflikt me një person, i cili tashmë është shpallur në kërkim nga policia.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *