Home / Kryesoret / Reagon Prokuroria Speciale: Do pasojnë ankesa!

Reagon Prokuroria Speciale: Do pasojnë ankesa!

Prokuroria speciale ka reaguar në lidhje me vendimit e Gjykatës penale për të dyshuarit e rastit “Titanik”. Ata në profilin e tyre në rrjetin social twitter kanë paralajmëruar se do të ankohen në lidhje me këto vendime, ndërsa kanë shkruar se Gjykata Penale ka lëshuar mundësinë për tu shkruar në histori, njofton Televizioni Koha.

Ja dhe statusi i tyre:

“Gjykata Penale në Shkup tani për tani lëshoj mundësin që të shkruhet në historinë  e Republikës së Maqedonisë. Pasojnë ankesat”.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *