Home / Kryesoret / Rinia e Shkupit i tha PO, Aleancës për Shqiptarët

Rinia e Shkupit i tha PO, Aleancës për Shqiptarët

Mbrëmë Aleanca për Shqiptarët nga Lëvizja për Reforma – Pdsh dhe Rdk-ja organizuan një debat me rininë Shkupjane. Në kët debat mbajti fjalim Kryetari i LR-PDSH Ziadin Sela dhe Kryetari i RDK-së Vesel Memedi.
Rinia Shkupjane i tha PO Aleancës për Shqiptarët pasi që në foto shihen një numër i madh i simpatizantëve të këtyre dy partive.
Aleanca për Shqiptarët siduket ia ka marur dorën për ti mbushur sallat ku mbajnë tubime parazgjedhore.

12795308_1088683831188844_33691918832801178_n

12803032_10208728529156705_7025737306940414898_n

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *