Home / Kryesoret / Shoferi me makinë futet në tarracën e një kafiterie

Shoferi me makinë futet në tarracën e një kafiterie

Mbrëmë, gjysmë ore pas mesnate, në rrugën rajonale Reçica e Madhe- Pirok, makina e pasagjerëve “Ford Fiesta” me targa të Tetovës, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një shtyllë prej druri nga një kafiteri me tarracë verore në pronësi të 63-vjeçarit nga Tetova, ku më pas shoferi i makinës ka ikur nga vendi i ngjarjes menjëherë, njofton SPB-Tetovë.

Nga goditja është ka shkaktuar dëme të vlerësuar në 30 mijë denarë.

Pas inspektimit nga policia do të sqarohen të gjitha detajet rreth aksidentit dhe identifikimin e shoferit

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *