Home / Showbiz / Sinan Hoxha në orët e para të mëngjesit bashkë me Xhesika Ndoj (Foto)

Sinan Hoxha në orët e para të mëngjesit bashkë me Xhesika Ndoj (Foto)

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha i cili po pritet që shumë shpejt të bëhet baba mbrëmë ka qenë bashkë me Xhesikën.

Sinani e ka postuar një foto në rrjetin e tij social Instagram ku shihet bashkë me këngëtaren, jeta private e së cilës kohëve të fundit po komentohet shumë, shkruan lajmi.net.

Xhesika dhe Sinani bazuar në këtë foto duket se janë miq mes vete. Foto e postuar është realizuar në orën 04:00 të mëngjesit.

sinan-hoxha1_1456479349-9984409

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *