Home / Showbiz / Soni: Jam shumë seksi

Soni: Jam shumë seksi

Këngëtarja e mirënjohur Soni Malaj, është e bukur, e ëmbël, ka një zë të bukur, këngë po të tilla dhe natyrisht, ka me mijëra adhurues, gjithandej dhe mbi të gjitha e suksesshme.

 E pyetur se a e konsideron vetën seksi, ajo përgjigjet se jooo seksi, por vetën e konsideroj seksuale.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *