Home / Lajme / Kronika e zezë / Tetovë:Largohet dhe nuk kthehet në shtëpi nusja 22 vjeçare

Tetovë:Largohet dhe nuk kthehet në shtëpi nusja 22 vjeçare

Tetovari S.B 27 vjecarë ka denoncuar se më 24 shkurt nga shtëpia në drejtim të panjohur është larguar gruaja e tij S.B 22 vjecare. Janë marrë masa për gjetjen e saj, njofton Policia e Tetovës, transmeton Tv Koha.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *