Home / Lajme / Kronika e zezë / Tetovë:12 vjeçari therr me thikën 13 vjeçaren

Tetovë:12 vjeçari therr me thikën 13 vjeçaren

Dje rreth orës 19. 40 minuta në Spitalin Klinik të Tetovës është sjellur një vajzë 13 vjecare nga fshati Miletinë me lëndime nga send I fortë në stomak me ç`rast e njejta për shkak të seriozitetit të lëndimeve pas marrjes së ndihmës së parë është dërguar në Shkup, raporton Tv Koha. Është kryer bisedë me vajzën dhe është konstatuar se e njejta ka qenë e sulmuar nga katër të mitur, në mesin e të cilëve edhe një 12 vjecarë nga Zhelina.Në stacionin policorë të Tetovës është kryer bisedë me të miturin I cili në praninë e prindit ka thënë se fillimisht e ka sulmuar vajzën me shqema në pjesën e parë të këmbëve dhe më pas me thikë e goditur dhe është larguar nga vendi I ngjarjes. meren masa për zbardhjen e plotë të rastit, njofton Tv Koha.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *