Home / Kryesoret / TV KOHA: A i frikësohet Kim Mehmeti gruas së tij? (Video)

TV KOHA: A i frikësohet Kim Mehmeti gruas së tij? (Video)

Analisti Kim Mehmeti në emisionin E DIELA ME NE në Tv Koha –Tetovë gjatë intervistës me moderatoren Ermira Selami ka folur edhe për jetën dhe përditshmërinë e tij.

Kim Mehmeti mes surprizës gjatë pyetjes së gazetares se ‘’Cilat janë mëkatet e liderve shqiptar ?’’ –ai është përgjigj se “ janë të shumta, është njësoj sikur të pyesni se çfarë mëkatesh ka hajduti dhe krimineli “ –Kim Mehmeti.

Ndryshe emisioni: “E Diela me ne” – me Kim Mehmeti për më shumë rreth jetës së tij , do të mund ta ndiqni të dielën në ora 19 30 në Tv Koha – Tetovë .

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *