Home / Showbiz / Unikkatil me album të ri, bashkëpunim me dy artistë të njohur

Unikkatil me album të ri, bashkëpunim me dy artistë të njohur

Reperi i njohur Unikkatil është gati për albumin e tij të ri.

Burime të RTV Dukagjinit bëjnë me dije se brenda këtij albumi do të jenë dy bashkëpunime me dy artistë nga Kosova, të cilët i përkasin zhanreve të ndryshme.

Bëhet fjalë për reperin Lyrical Son dhe këngëtaren Rona Nishliu, të cilën do ta shohim duke performuar rep.

Mësohet se promovimin e albumit ku bëjnë pjesë këto dy bashkëpunime, Viktori është duke menduar ta bëjë përmes një koncerti të madh në Prishtinë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *