Home / Kryesoret / UT organizon debat publik, ‘’Çështja politike në vend dhe rajon’

UT organizon debat publik, ‘’Çështja politike në vend dhe rajon’

Në organizim të Qendrës për paqe dhe komunikim transkulturor e themeluar nga Universiteti Shtetëror i Tetovës dhe Universiteti “Northern Illinois” nga Çikagoja e SHBA-ve, dhe në bashkëpunim me Fakultetin Juridik të UT-së, organizohet Debati publik me temë: “ÇËSHTJA POLITIKE NË VEND DHE NË RAJON”.

KOHA: 11:00.

VENDI: Amfiteatri nr. 109 – Fakulteti Ekonomik i USHT-së.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *