Home / Kryesoret / Vidhet arë dhe euro në rrugën “Ilindenska” në Tetovë

Vidhet arë dhe euro në rrugën “Ilindenska” në Tetovë

Mbrëmë rreth orës 12 -12.30 minuta, deri më tani nga persona të panjohur është bërë vjedhje e madhe në një banesë në rrugën “Ilindenska” nr 149 në Tetovë, raporton TetovaSot.

Me forcë kanë hapur derën hyrëse, ku kanë kërkuar në gjithë banesën dhe nga komoda në dhomën e fjetjes kanë arritur të marrin një shumë parash, ar dhe një orë dore. GJithë vlera e vjedhur konsiderohet mbi 36 mijë denarë.

Policia ka marrë të gjitha masat për zbardhjen e kësaj vjedhje.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *