Home / Sport / Zbulohet e vërteta për Schumacher

Zbulohet e vërteta për Schumacher

Michael Schumacher nuk është duke shfaqur shenja të përmirësimit të gjendjes shëndetësore.

Kanë kaluar më tepër se dy vjet prej kur Michael Schumacher pësoi lëndime të rënda pas një aksidenti në skijim në alpet franceze.Shtatë herë kampioni i botës kaloi disa muaj në gjendje kome në spitalin e Grenobles, para se të transferohej tek një spita në Lausanne.Por, si është ai tani? “News24.com” ka bërë të ditur se Schumacher vazhdon të jetë i palëvizshëm dhe pa vetëdije, përcjell ‘Lajmi.net’.Familja e tij por edhe menaxhmenti nuk janë duke dhënë shumë lajme për gjendjen e tij.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *