Home / Lajme / Maqedoni / Ziadin Sela: Skena politike në Maqedoni e mbushur përplot amoralitet

Ziadin Sela: Skena politike në Maqedoni e mbushur përplot amoralitet

“Nuk kam se si ta cilësoj ndryshe pos asaj që është skandaloze. Skena politike në Maqedoni është mbushur përplot me amoralitet dhe me njerëz amoral që udhëheqin politikbërjen, duke u nisur nga strukturat udhëheqëse të shtetit, dhe duke përfunduar te liderët e partive politike aktuale të cilët zgjedhin vetveten e aspak sigurinë e qytetarëve të Republikës së Maqedonisë”.

Ai thekson se, pas gjithë atyre skandaleve që i dëgjuam në ato bombat e opozitës maqedonase, nuk pati asnjë dorëheqje për shkaqe morale.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *