Home / Kryesoret / Zjarr në ndërtesën e ELEM dhe EVN në qendër të Shkupit
SHKUP (AA) – Mëngjesin e sotëm në ndërtesën e ELEM dhe EVN Maqedoni në qendër të Shkupit shpërtheu një zjarr. ( Admir Fazlagikj - Anadolu Ajansı )

Zjarr në ndërtesën e ELEM dhe EVN në qendër të Shkupit

Mëngjesin e sotëm në ndërtesën e ELEM dhe EVN Maqedoni në qendër të Shkupit shpërtheu një zjarr, raporton Anadolu Agency (AA).

Aktualisht nuk ka informacione për shkaqet e zjarrit dhe për persona të lënduar. Ekipet zjarrfikëse kanë ndërhyrë me gjashtë automjete dhe me topa uji arritën që ta shuajnë zjarrin.

Më tepër detaje zyrtarët vendas pritet të japin në vazhdim.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *