Home / Sport / Zyrtare: Tërhiqet shorti i Europa Leagues (Foto)

Zyrtare: Tërhiqet shorti i Europa Leagues (Foto)

Në Nyon të Zvicrës është tërhequr shorti për 1/16 e finales së Europa League

Ky short ka nxjerrë përballje të forta si ndeshjet mes: Liverpoolit – Manchester Unitedit, Atheltoc Bilbaos – Valencias, dhe Dortmund – Tottenham.

untitled_1456489280-7768096

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *