Home / Sport / 11 yjet që do të jenë të lirë gjatë verës (Foto)

11 yjet që do të jenë të lirë gjatë verës (Foto)

Shumë transferime të mëdha pritet të bëhen gjatë afatit kalimtar të verës.

Të gjitha skuadrat do të tentojnë që të përforcohen gjatë verës së ardhshme dhe për këtë do të shpenzojnë me dhjetëra apo qindra miliona euro.

Por, janë disa lojtarë të cilëve në fund të edicionit u skadon kontrata dhe mund të transferohen si lojtarë të lirë.

Natyrisht që te Zlatan Ibrahimovic do të jetë vëmendja kryesore, i cili po kërkohet nga skuadrat e Premierligës, La Ligas, Serie A, kinës dhe Amerikë.

Në listë po ashtu është edhe Totti që pas 37 viteve duket se do të largohet nga Roma. në listë po ashtu janë edhe lojtarët si Terry, Montolivo, Torres dhe Evra. /E

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *