Home / Kryesoret / 17 vjeçari therret me thikë nga 16 vjeçari

17 vjeçari therret me thikë nga 16 vjeçari

Shtatëmbëdhjetë vjeçari është therur me thikë në stacionin e autobusit në bulevardin “Partizanski Odredi” në Shkup.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22 e 20 minuta, njofton TetovaSot.

Adoleshentit 17 vjeçar me thikë i janë shkaktuar plagosje në gjoks nga një djalë i ri 16 vjeçar. Të njëjtit i është dhënë ndihmë mjekësore në spitalin “8 Shtatori”, ku edhe i është konstatuar lëndimi, tha policia.

Ata thonë se pas pastrimit të plotë dhe dokumentimit të rastit do të pasohet me paditë e duhura.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *