Home / Kryesoret / E Diela Me Ne: Pse u largua Zamir Dika nga politika (VIDEO)

E Diela Me Ne: Pse u largua Zamir Dika nga politika (VIDEO)

Emisioni javor E DIELA ME NE që transmetohet në Televizionin Koha çdo javë në ora 19:30, vazhdon me risit e saja, këtë javë stafi i emisionit qëndroi në qytetin e Tetovës gjegjësisht në kampusin e UEJL-së  ku realizoi emisionin e radhës me rektorin prof. doc. Zamir Dika. Gjatë intervistës me moderatoren Ermira Selami, rektori Dika ka folur edhe për jetën dhe përditshmërinë e tij duke mos lënë pa thënë shumë sekrete të jetës së tij që deri më tani kanë qenë të pa zbuluara.

Zamir Dika është vënë në siklet duke u pyetur nga moderatorja e emisionit për shumë tema të ndryshme si nga jeta private poashtu edhe nga periudha kur u merrte me politikë: Në pyetjet ‘’Përse u largua nga politika’’ dhe “Sikurse një mëngjes të ishte zgjuar si femër, çka do të bënte” ? – për këto dhe përgjigjet tjera, do të mund ti ndiqni të dielën në ora 19:30 në emisionin E DIELA ME NE në Tv Koha.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *