Home / Showbiz / A e dini vajza e cilës këngëtare të njohur është Engjellushja(FOTO)

A e dini vajza e cilës këngëtare të njohur është Engjellushja(FOTO)

Shyhrete Behluli është një nga këngëtaret e cila gëzon një simpati të madhe në publikun shqiptar.

Përveç këngës ajo, njihet edhe për bukurinë dhe paraqitjen elegante, e si duket këto tipare i ka trashëguar më së miri vajza e saj Engjellushja, shkruan Magazina.al

Ajo në disa fotografi shihet se sa shumë i ka ngjarë nënës së saj.
enn_1458031338-5895193

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *