Home / Showbiz / Adelina super seksi na sjell verën para kohe (foto)

Adelina super seksi na sjell verën para kohe (foto)

Gjithmonë është komentuar si një femër seksi dhe me një trup për tu pasur zili. E këtë herë këngëtarja Adelina Berisha ka dashur të reklamojë edhe këmbët e saj në një foto të fundit që ka publikuar.Ndërsa lajm i mirë për meshkujt që e duan bukuroshen, ajo vazhdon të jetë single.

ad1

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *