Home / Showbiz / Afrona: E kam dashur Bleron që kur kam qenë e vogël (Foto)

Afrona: E kam dashur Bleron që kur kam qenë e vogël (Foto)

Blero mbrëmë ka publikuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim me Ukin (SoulKid) të titulluar “1 her”
Menjëherë pas publikimit të këngës, është aluduar se kënga i kushtohet ish-gruas së tij Teutës, shkruan lajmi.net.

Por kjo nuk ishte e vetmja. Sot u tha se edhe kjo këngë e Bleros është e huazuar.

Në anën tjetër, e dashura e tij, Afrona Dika ka bërë një përshkrim të veçantë për këngën e re të Bleros.

“E kam dashur muzikën tënde qysh kur kam qenë e vogël. Edhe tani që jam rritur më pëlqen muzika dhe puna jote. Jo pse je mashkulli im por sepse je i mrekullueshëm në atë çfarë je dhe bën. Vetëm përpara zemër sepse unë jam fansja jote më e madhe.”ka shkruar Afrona.
afrona1_2

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *