Home / Showbiz / Agnesa e gjen kalin, por princi ku mbeti (FOTO)

Agnesa e gjen kalin, por princi ku mbeti (FOTO)

Si duket Agnesa ka gjetur vetëm kalin e jo edhe princin që vije bashkë me të. Ajo madje i ka hipur kalit dhe ka realizuar një foto mbi të. Shihet nën përqafimin e tij, derisa veshjen e ka kombinuar njëjtë sikurse ngjyra e kësaj kafshe të cilën duket se po e do shume ish miss Kosova. /Kosovarja

ag_1457940657-6308184

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *