Home / Lajme / Botë / Aksident ajror: Avioni përplaset me zogun (Foto)

Aksident ajror: Avioni përplaset me zogun (Foto)

Një zog ka goditur avionin e pasagjerëve duke lënë një shenjë të madhe në pjesën e përparme të tij. Avioni, i cili po fluturonte nga Kajro ishte në ulje në momentin që zogu e dëmtoi.

Sipas “The independent”, fotot tregojnë një gjurmë të madhe avionin në ‘Boeing 737-800’,  me gjak dhe pupla. Avioni, i cili kishte 71 pasagjerë në bord, arriti i sigurt tokën gjatë së premtes.

avioni-2_1457905947-4397090 avioni-1-600x358

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *