Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident i rëndë, një person në rrezik jete! (FOTO)

Aksident i rëndë, një person në rrezik jete! (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 5:40 minuta, në rrugën magjistrale Shkup-Veles, afër Katllanovës. MPB-ja njofton se një person ka marrë lëndime të rënda trupore, – transmeton “Tetova1”.

Bëhet fjalë për një makinë“Mercedes”, me targa të Velesit, e drejtuar nga M.S. nga Kavadari, e cila për shkaqe të panjohura, ka dalë nga rruga. Si pasojë, lëndime të rënda ka marrë bashkudhëtari i tij S.Z., i cili është dërguar në qendrën klinike në Shkup, dhe gjendet në rrezik jete.

foto-3-640x350

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *