Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident i tmerrshëm: taksisti humb jetën (Foto)

Aksident i tmerrshëm: taksisti humb jetën (Foto)

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm (rreth orës 10) në pjesën e re të Velesit. Sipas informacioneve, 46-vjeçari S.A. nga Velesi nuk u ka mbijetuar plagëve të marra nga përplasja.

Nga SPB-Veles bëjnë me dije se në aksidenti janë përfshirë një makinë dhe një automjet mallrash.

Nga njësiti i Ndihmës së shpejt thonë se i lënduari ka qenë i gjallë në momentin kur ata kanë arritur në vendin e ngjarjes, mirëpo rrugës për në spital ka humbur jetë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *