Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident në Tetovë, 5 të lënduar lehtë

Aksident në Tetovë, 5 të lënduar lehtë

Mbrëmë rreth orës 21.30 në “Kuzman Josifofski Pitu” në Tetovë ka ndodhur një aksident mes dy veturave Ford Ka dhe Reno Megan.

Në këtë aksident janë lënduar dy persona që ishin në Ford Ka dhe tre në Ford Megan ku janë dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës ku më pastaj janë lëshuar në shtëpi.

Policia ka marrë të gjitha masat e duhura për të zbardhur rasitn ku deri më tani dëmet materiale llogaritën deri në 50 mijë denarë.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *