Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident rrugor, shkelet 12 vjeçari nga Tetova

Aksident rrugor, shkelet 12 vjeçari nga Tetova

Dje, rreth orës 15 në rrugën “Bllagoja Toska” në Tetovë ka ndodhur një aksident ku janë përfshirë: një automjet i mallrave “Wolsfagen Kedi”, i drejtuar nga 24-vjeçari K.E nga Tetova dhe një këmbësorë 12-vjeçar, po ashtu nga Tetova, njofton SPB-Tetovë.

Nga përplasja, këmbësori ka marr lëndime, është transferuar në Spitalin Klinik të Tetovës, dhe më pas me ambulancë është transferuar në klinikat në Shkup.

Me autorizim të prokurorit publik, ekipi i policisë ka bërë inspektimin në vendin e ngjarjes dhe do të përcaktohet shkaku i aksidentit dhe çdo gjë tjetër.

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *