Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident tragjik, vdes shoferi i makinës

Aksident tragjik, vdes shoferi i makinës

Një aksident trafiku me pasoja tragjike ka ndodhur mbrëmë rreth orës 7:30, në qarkoren e Shkupit, afër Liqenit të Smillkovës. Bëhet me dije se A.M., 56-vjec nga Ohri, gjersa drejtonte makinën “BMë X6”, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga autostrada.

Sipas policisë, pas aksidentit dy bashkëudhëtarët e tij, N.M., 22-vjec dhe një fëmijë i moshës 12-vjece, u dërguan menjëherë në Qendrën Urgjente në Shkup, ku iu ofrua ndihma e nevojshme mjekësorem dhe u konstatua lëndim i rëndë serioz, – shkruan “Lajm”.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *