Home / Showbiz / Aksidentohet Rozana Radi (Foto)

Aksidentohet Rozana Radi (Foto)

Këngëtarja Rozana Radi nuk e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme aventurën e saj në programin ‘Your face sounds familiar’ që nis për pak ditë në televizionin Klan.

Ajo gjatë provave ka rënë nga lartësia dhe si rrjedhojë ka çarë këmbën.Pas këtij aksidenti, Rozi ka përfunduar në spital teksa nuk dihet saktë nëse do jetë gati për të hënën.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *