Home / Kryesoret / Aliu: Zoti, para se t’ua merr shpirtin spiunëve, ua zbulon fytyrën e vërtetë!

Aliu: Zoti, para se t’ua merr shpirtin spiunëve, ua zbulon fytyrën e vërtetë!

“Zoti, para se t’ua merr shpirtin spiunëve dhe matarapazëve, përkujdeset që t’ua zbulojë fytyrën e vërtetë!
Në ate vend, ku grumbullohen më shumë hajna për metër katrorë, se sa në vetë burgun e Idrizovës, s’ka se si të ndodh ndryshe.

Kjo po ndodh me këta të Bdi-së” ka komentuar deputeti i PDSH-se Imer Aliu, ne lidhje me situaten e krijuar dy ditet e fundit ne Butel

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *