Home / Kryesoret / BDI më në fund e njeh si president Ivanovin

BDI më në fund e njeh si president Ivanovin

Bashkimi Demokratik për Integrim më në fund e njohu presidentin e Maqedonisë Gjorge Ivanov. Siç shihet në takimin e fundit të Këshillit të Sigurisë që ka mbajtur presideni Ivanov shihet edhe deputeti i BDI-së Telat Xhaferi ku me prezncën e tij de fakto edhe BDI-ja e njeh si president.

Ende nuk ka ndonjë njoftim zyrtarë nga kjo parti pse ka marrë pjesë Telat Xhaferi dhe a do të vazhdojë ta njoh si president Ivanovin apo do të sillet para opinionit se nuk e njeh.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *